Hrozenbál

Srdečně zveme na Hrozenbál, který se uskuteční v sobotu 15. dubna od 19:00 v Lidovém domě v Místku. Na Hrozenbále budou hrát naše frýdecké scholy Venimus a Didaché a bude možné okoštovat výborná vína. Rezervace míst u stolů můžete zasílat podle plánku zveřejněného na www.skupinahrozen.cz/…zen na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Těšíme se na setkání.

Sbírka - svíčky

Zakopova svickaCharita Frýdek-Místek a Skauti pořádají sbírku pro výrobu zákopových svíček pro Ukrajinu.

Duchovní obnova mládeže

Od pátku 10. března do neděle 12. března se ve Frýdlantě nad Ostravicí uskuteční duchovní obnova pro mladé od 17 do 28 let.

Přihlásit se můžete zde.

Společenství maminek s dětmi

Společenství maminek s malými dětmi

Jsme společenství maminek na rodičovské dovolené, které mají chuť sdílet kromě různých mateřských témat i život s Ježíšem.

Program setkání závisí často na náladě dětí, kterých je někdy opravdu požehnaně, takže jedinou jistotou je to, že nikdy není nuda.

O co se ale snažíme, je modlitba za naše rodiny (a další úmysly) a četba evangelia, případně jiného zajímavého duchovního textu, a následné zamyšlení. Občas nechybí ani kytara a zpěv, případně ukazovací písničky pro děti. Jinak řešíme různá další témata, duchovní i neduchovní, co koho napadne, s čím se chce poradit či posdílet. Na děti čekají kamarádi a skříň plná hraček.

Snažíme se scházet každý čtvrtek od 9:30 do cca 11:30 na staré faře ve Frýdku. Píšu, že se „snažíme scházet“, protože vzhledem k tomu, že máme všechny malé děti, se někdy může stát, že nás je z důvodu nemocí málo a setkání odpadne. Anebo se z jiných důvodů sejdeme u někoho doma nebo někde v kavárničce.

Proto prosíme všechny maminky, které mají zájem se k nám přidat, aby se nejdříve ozvaly Ivetě Sochorové (725 854 199, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Přidá vás do skupinky, kde řešíme aktuálně každé setkání podle situace.

Maminky