Nové lavice pro farní kostel

Nové lavice pro farní kostel sv. Jana Křtitele ve Frýdku

Namísto směsi zbytků starších lavic jsou navrženy nové dřevěné lavice v jednoduché a osvědčené formě. Lavice budou na sedáku čalouněné a vhodně ergonomicky tvarované (mírný sklon opěradla), aby vyhovovaly i při delším sezení.

Celková kapacita pevných lavic v hlavní lodi kostela se zvýší ze současných cca 115 míst na 160 míst.

Předpokládaná cena nových lavic včetně podlážek podle podaných nabídek v provedení z bukového dřeva včetně povrchové úpravy a čalounění činí včetně DPH téměř 1 mil. Kč.

K financování tohoto záměru můžete přispět buď účelově určeným darem na účet: 6080193099 / 5500, VS: 2406, darem v hotovosti ve farní kanceláři nebo do označené kasičky v kostele. V případě zájmu Vám farnost vystaví k vašemu daru doklad, který je započitatelný pro snížení základu daně.

Nové lavice bychom rádi nechali vyrobit v průběhu léta 2021.

Děkujeme za Váš podíl na tomto díle.

Římskokatolická farnost Frýdek